Hakkımızda

Fark Mermer ―
Yüzyıllarca Kalacak Eserler

Firmamız geleneksel Türk mermer el sanatının önemini bilen tüm özel ve tüzel kişilere yurt çapında hizmet vermek üzere 1994 yılından beri başarıyla hizmet vermektedir.

Ana faaliyet alanımız geleneksel Türk el sanatının, becerisi, estetik anlayışının ürünü Cami, Mihrap, Minber, Kürsü, Kapı, Şadırvan, Mahfil Kafesleri, Sütun, Başlık, Fil ayakları, her nevi restorasyon inşaat vb. geçmişten ilham olarak bu günün tasarım-proje ve montajıyla tamamen kendi uzman profesyonel kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Bu güne kadar onlarca esere gerek müteahhitlik gerek alt firma gerek proje ve teknik ekip olarak imzasını atmıştır.

Siz değerli müşterilerimiz özel ve tüzel kişiler (mimarlar, müteahhitler, dekoratörler, dernek ve vakıflar.) istekleri doğrultusunda getirilen resim, model tasarım ve projeler yerinde teslim (montajlı) en kısa süre de itinalı olarak anlaşmalı (taahhütlü) teslim hizmeti sunmaktadır.

Sosyal medyada biz

Geleneksel
Türk Sanatı

Ülkemizin yaşadığı ekonomik ve siyasi krizlere ve mermer sektörünün en (üretim-emek) yoğun alanı olmasına rağmen bugün hala faaliyet göstermemizin nedeni bize göstermiş olduğunuz teveccüh ve destektendir. Bize düşen sadece bu güveni zanaatımız, becerimiz ve iş ahlakıyla yerine getirmemizdir.

Toplam 450 m² kapalı, 1000 m² açık stok olanı ve her türlü makina ve araç parkına sahip kendi tesislerinde üretim yapmaktadır. Ayrıca fason fabrikalarda, her cins mermer ve granit blok, plaka, ebatlaşmış mermer üretimi yapmaktadır. Fark Mermer bugün mermer sektöründe faaliyet göstermekle birlikte yapı sektöründe de iştirak ve ortaklıkları bulunmaktadır. Bu sebeple Fark Mermer adına tescillenmiş firmamız daha güçlü daha kapsamlı siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır

Bu vesile ile mesleği bizlere öğreten her türlü desteği esirgemeyen nasihatlerini iş ahlakı saydığımız yolumuzu açan değerli büyüğüm…
Sn. Recai CEBECİ ’ye
Şükran ve Minnetlerimi sunarım.

Kerem CEBECİ

Genel Direktör